TAJEMNICE dojrzałej KOBIETY

Jaka jest definicja piękna?
Myślę, że piękna nie da się zmierzyć jedną miarą. Każda z nas nosi w sobie coś wyjątkowego. Trzeba to tylko odkryć.
Piękno to nie tylko to co widać na zewnątrz. To mądrość, siła wewnętrzna, samoakceptacja, piękna dusza i serce. Często charyzma, wrażliwość, delikatność, a czasami po prostu piękny uśmiech.
W tej książce opowiadam, jak wydobyć z siebie to, co najlepsze i najpiękniejsze. To moja własna droga do lepszej kondycji, lepszego samopoczucia i wyglądu, doświadczenie prawie czterdziestu lat mojej pracy z kobietami w zakresie kosmetyki, urody, mody i stylizacji.
Ta książka to cenne wskazówki, porady i tajemnice dedykowane kobietom dojrzałym i tym, które dopiero wchodzą w okres dojrzałości. To mój autorski program, z którego sama korzystam i tymi doświadczeniami dzielę się z czytelniczkami. To alternatywa dla tych z nas, które nie mogą z powodu braku czasu lub środków korzystać z pobytów w gabinetach kosmetycznych.
Opowiadam o tym, jak niewielkim wysiłkiem, dedykując sobie trochę czasu, można stworzyć swój własny komfort domowego SPA. To daje zaskakująco szybkie efekty.
Do zobaczenia na stronach tej wyjątkowej książki.


Nikt nie da Ci tyle, ile Ty sama możesz dać sobie


 

Okładka książki

Oto pierwsza część książki, którą napisałam z myślą o Tobie i dla Ciebie.

Książka Tajemnice dojrzałej kobiety zawiera wszystko, co kobieta powinna wiedzieć o sobie:

 • Jak zadbać o siebie, o swoje potrzeby?
 • Jak postawić siebie na pierwszym miejscu?
 • Jak trafić do świata perfekcji, piękna, bez względu na wiek?
 • Jak być kobietą z klasą bez względu na okoliczności?

To jest świat bez wstydu i kompleksów.
Oddaję dzisiaj Tobie tę wiedzę, a Ty podaruj ją sobie...

Co znajdziesz w mojej książce?

Ponad 140 stron praktycznej wiedzy:

 • Jak zadbać o dobry sen?
 • Jak skutecznie cofnąć zegar biologiczny?
 • Jak w prosty sposób „dopasować” się do swojego wieku?
 • Proste ćwiczenia i zabiegi, dzięki którym staniesz się najlepszą wersją samej siebie.
 • Jak walkę o młodość zamienić w przyjemność?
 • Kilka ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych, eliksirem młodości.
 • Czy można cofnąć nieodwracalnie oznaki czasu?
 • Co jeść, aby zachować młodość?

O nas

Bożena Chodurska

Bożena Chodurska

Miłośniczka kotów, Italii, dobrej kuchni i dobrej książki. Zawodowo i z zamiłowania całe dorosłe życie poświęciła upiększaniu kobiet. Najpierw jako ekspert od pielęgnacji urody, jak również specjalista wizażu. Wiele lat swojego życia poświęciła na stylizowanie i ubieranie swoich klientek w najpiękniejsze kolekcje włoskich kreatorów mody. Zasiadając w pierwszych rzędach mediolańskich pokazów mody, była zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami. To ona narzucała te trendy swoim klientkom z całej Polski i z zagranicy, a one ufały jej wyborom. Dzisiaj w cyklu książek  „Tajemnice dojrzałej kobiety” dzieli się z czytelniczkami doświadczeniem prawie 40 lat pracy z kobietami, zaglądając przy okazji w ciekawe zakątki Italii. Zaprasza w swoim cyklu do domowego Spa, na degustację pysznego włoskiego jedzenia i wyśmienitych win w Toskanii, na spektakl operowy do Areny w Weronie, która jest jej drugim domem. Dzieli się smakiem i aromatem życia oraz udowadnia, że na nic w życiu nie jest zbyt późno.
 

Sylwia Boroniec

Sylwia Boroniec

Ilustratorka cyklu książek „Tajemnice dojrzałej kobiety”. Z zawodu Architekt z zamiłowania portrecistka, malarka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, gdzie w 2005 roku uzyskała tytuł inżyniera architekta oraz Dyplom RIBA (Royal Institute of British Architects). Bielszczanka od 2007 roku mieszkająca w Weronie, mieście Romea i Julii. Jej największą pasją, oprócz pracy jest rysunek i malarstwo. Portrety stały się ważnym elementem jej twórczości. Jej obrazy to opowieści o ludziach, związkach i emocjach. Jej prace brały udział w wielu wystawach we Włoszech i w Polsce. Na przełomie 2015 i 2016 roku była goszczona z wystawą w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej w Zamku Książąt Sułkowskich. To ona, prywatnie córka Bożeny Chodurskiej, jest pomysłodawczynią cyklu. Udało jej się namówić swoją mamę do napisania tej ciekawej książki, pierwszej części cyklu o tajemnicach dojrzałej kobiety.
 

Odkryj razem ze mną

TAJEMNICE dojrzałej KOBIETY

Kup e-book


Kontakt: ksiazka@tajemnicekobiety.pl


 

© 2020 Sylwia Boroniec | Projekt i wdrożenie: MEDIANI | Programowanie: SITION